Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy tartósan...

Mit tegyek, hogy tartósan egyenes hajam legyen? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát..nekem évekig nem volt göndör a hajam, csak picit a vége hullámos. Olyan 2 éve nagyon bedurvult, és megszedettem, de semmit nem használt. Mindig vasalom. Kb. Így néz ki: [link] Egyszerűen utálom, és nem is áll jól! A mesterséges göndört egyenesbe kirúgja, ha vasalom akkor meg göndörödik. Nekem mind1,hogy göndör vagy egyenes, csak álljon jól. És ne legyen ilyen borzos.. Az iskolába is sokat cikiztek miatta.. De megértem, mert tényleg nem áll jól... De a mesterséges göndör/egyenes annál inkább.. Mit kellene tennem,hogy tartós szép göndör vagy egyenes hajam legyen?
2013. ápr. 20. 14:38
 1/2 anonim válasza:
Hát létezik tartós hajegyenesités, pár hónapig egyenes marad, de eléggé kárositja a hajat. Ezen kivül vannak göndör hajra való termékek, próbáld ki, talán segitenek valamit
2013. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
esetleg 1 ilyen terméket nem tudnál ajánlani?
2013. ápr. 21. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!