Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta/használja a...

Valaki használta/használja a Balea More Blond szőkítő Spray-t? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sötét szőke a hajam, de nem szeretném festetni, mert azt olvastam, hogy ezzel természetesebb hatást lehet elérni. Mennyire károsítja a hajat? Mennyire világosít? Lehet használni mellette hasvasalót? Nem lesz tőle foltos? :S Hogyan kell egyáltalán használni?


Előre is köszi :)



2013. ápr. 20. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A hajvégeket az arra hajlamos hajtípusnál picit megtörheti, ha után vasalod a hajad. Az, hogy mennyire világosít, azt igazából te osztod be. Én közvetlenül a hajra fújok belőle 3-4 pumpálásnyit és szépen előhozza a természetes szőkeségét, olyan 2-3 árnyalatot világosított eddig. (fél flakon után) A hajba fújás után sűrű sörtéjű, fogazatú fésűvel belefésülöm. Sötét szőke hajadnál elképzelhető, hogy sárgásítani fog (főleg ha túl sokat használsz), ezért használj mellette hamvasító sampont. Kb. ennyi. De no para, annyira olcsó és nem cián van benne, szóval tuti hatni fog. Szerintem megéri. :)
2013. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 21. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és száraz hajra lehet fújni?
2013. ápr. 21. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy picit mondom, a végeket. De azért full töredezettet nem csinál belőle. De összességében érdemes mellette hajbalzsamot használnu. (Meg persze alapból is...:)
2013. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja de nem :) én úgy értem hogy száraz vagy nedves hajra kell fújni? vagy ez mindegy?
2013. ápr. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!