Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha összefogva hordom a hajam...

Ha összefogva hordom a hajam akkor gyorsabban nő? /bővebben lent! /

Figyelt kérdés

Tehát ha összefogva hordom a hajam gyorsabban nő? (lófarok) Ha vasalom a hajam (eddig mindig vasaltam /novembertől/ hétfőtől-péntekig) akkor lassabban nő? Úgy tudtam,hogy akkor töredezik ezért lassabban nő,ez igaz? Köszönöm az értelmes-felhasználható válaszokat! Szép estét mindenkinek!

Üdv.:12L



2013. ápr. 20. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint novembertől vasalom a hajam, minden héten kivéve szombaton és vasárnapon.
2013. ápr. 20. 18:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vasalod, az önmagában nagyon sokat számít. Hidd el, hosszú távon nagyon nem éri meg vasalni. Nem csak lassabban nő, de egyre megviseltebb, rosszabb lesz. Szerintem egy ideig használj regeneráló sampont, attól biztos egészségesebb lesz, de persze ne várj csodát 1-2 mosástól. Szépen lassan helyreáll, és gyorsabban fog nőni, ha egészséges.
2013. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ha törik a vége, akkor hiába nőtt a hajad, ha az le is tört a hajszálad másik felén. A lófarkos dolognak meg nincsen semmilyen alapja, ez csak afféle urban legend, van aki szerint gyorsabban nőtt tőle a haja, de szerintem vagy csak bebeszélik maguknak, vagy simán csak olyan periódusban hordták úgy a hajuk, amikor az alapból kicsit gyorsabban nő, pl nyáron.
2013. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szép napot nektek!
2013. ápr. 20. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nő gyorsabban a hajad, mert összefogod. 'hónap kb1centi, de mindenkinek változó. A vasalástól sem fog lassabban nőni, csak el kezd törni a vége, és a felületét úgy elégeted, hogy elvékonyodik. Attól tűnik úgy hogy lassabban nő, hogy feltörik a vége és nem fél évente kell fodrászhoz járnod, hanem havonta-2havonta. Így többet is kell levágni a hajadból, de ugyanannyit nő
2013. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól nem nő gyorsabban ha összefogod,de sokkal jobban fog törni ha mindig összegumizod.És a folyamatos vasalás se tesz ám jót a hajnak.
2013. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!