Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha próbálok tenni valamit...

Ha próbálok tenni valamit azért, hogy ne legyek pattanásos, akkor miért leszek mindig sokkal jobban pattanásos?

Figyelt kérdés
Anyám mondta, hogy baba szappannal mossak arcot minden nap, de csak pattanásosabb lettem tőle. Azután vettem egy Dermafil arcszeszt a bioperlától, de amióta használom csak nagyobb gennyesebb pattanásaim vannak, plusz használata óta már a nyakamon is vannak, pedig ott eddig nem voltak. Mit tudnék csinálni? 16F

2013. ápr. 21. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Lehet hogy a Te esetedben már vagy antibiotikumos krém kellene vagy tablettát kéne szedni.

Én is így voltam,de annyira hogy még a hátam is fullon volt gusztustalan pattanással.

Aztán elmentem a bőrgyógyászhoz,írt fel Dalacin C nevű krémet és azt mondta h ha ez nem használ akkor tablettával kell próbálkozni.

Szerintem egy próbát megér :)

jah,és azóta egy db pattim sincs!

21L

2013. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval el kéne mennem egy bőrgyógyászhoz, aki tudna nekem segíteni?
2013. ápr. 21. 07:29
 3/6 anonim válasza:
Azért mert felborítod a bőr természetes PH értékét és élőflóráját.
2013. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem nincs veszteni valód ha elmész.A sok kence is sok pénzbe kerül,ha elmész bőrgyógyászhoz,az sem olcsó de lehet h sikerül végleg kiírtani :)

nekem legalábbis bevált.

2013. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baba szappan zsírosít, kénes szappan jó a pattanásos bőrre, de előszőr feltétlen menj el egy bőrgyógyászhoz, vagy bőrgyógyász kozmetológushoz. Perzse az étkezésedre is ügyelj, kerülni kell a csokoládét, olajos magvakat, szénsavas üditőket, minél több zöldséget és gyümölcsöt kell enni, és B vitaminban gazdag teljes kiörlésű pékárut.
2013. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben akkor elmegyek a bőrgyógyászhoz. Utolsó: amit felsoroltál, hogy kerüljem, pont a kedvenc nasiaim... xD Próbálok nem enni, inni olyanokat, és megnézem, hogy akkor mennyi pattanásom lesz. Ha nem lesz jobb, lemegyek bőrgyógyászhoz.
2013. ápr. 21. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!