Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan borotválkozzak, hogy...

Hogyan borotválkozzak, hogy ne legyen utána "pattanásos" a bőröm?

Figyelt kérdés
főleg a nyakamnál illetve a szám mellett jönnek ki. több mint 5 éve borotválkozok, 5 pengés gillete borotvát használok, használok borotválkozás utáni balzsamot is.
2013. ápr. 12. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Másmilyen habbal vagy zselével?
2013. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kifogok próbálni másikat. Egyébként főleg akkor is kiszokott jönni ha pl, egy pulóver hozzáér, vagy ha alszok a párna hozzáér, vagy ha leizzadok pl.


Miután megborotválkoztam mivel kezeljem az arcomat, úgy értem valami krémmel (a borotválkozás utáni napokra gondolok, nem egyből borotválkozás utánra), mert már sok akkor megvan miközben borotválkozok, pedig soha nem volt mitesszeres az arcom.

2013. ápr. 12. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A páromnak csak az érzékeny bőrre való hab vagy zselé jó, és nem használ utána semmilyen balzsamot meg krémet.
2013. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a bőröd kb mindegy, de tesztelj többféle habot és gélt, esetleg elektromos borotva. Nekem pl nem érzékeny, ha szárazon szedem tescos borotvával sem pattogok ki.
2013. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Villanyborotvát ajánlom, én is emiatt váltottam körkéses Philipsre, azt használom két éve és nagyon bevált.
2013. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Használhatsz akár 8 pengéset is ,ha a bőröd ennyire érzékeny.Csak enyhiteni lehet a tüneteket,a megoldást majd

a kor előre haladása oldja meg .

2013. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 éve borotválkozok
2013. ápr. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!