Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jaj hogyan tüntethetem el?

Jaj hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Az arcomon ha meglátok valamit ami nem tetszik hajlamos vagyok nekiállni gyöntölni magam ám ha mondjuk egy miteszer nem jön ki másnapra begyullad. És amikor azt kinyomom körülötte véraláfutás jelenik meg vagy bevérzik körülötte a bőröm. Ezek nagyon nem szépek. Valaki tud rá valami ötletet hogy hamarabb elmúljon vagy egyáltalán nem alakuljon ki?

2013. ápr. 21. 10:40
 1/2 anonim válasza:
hát sztem mindenféleképpen el kéne menned bőrgyógyászatra ha tényleg véraláfutásos lesz
2013. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pattanás ellen nagyon jók az ilyen "házi szappanok" mint a manna szappan, nekem nem olyan van sajnos nem tudom megmondani a "márkáját". De ilyen vásárokon lehet kapni meg néha a plázákba is :) nekem az iszapos és a levendulás vált be :)
2013. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!