Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan testkezelés, ami...

Van olyan testkezelés, ami tényleg hatásos narancsbőr ellen, és nem túl drága?

Figyelt kérdés
Van valakinek jó tapasztalata? Egyszer már voltam tekercseléseken, de semmit nem ért.
2008. jún. 14. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig jó a tekercselés, pláne ha magadnak csinálod otthon. Vedd meg a thermo gélt, tekerj magadra valami fóliát (én kukászsákkal oldottam meg), hagyd magadon 30-40 percig. Öltözz be nagyon vastag, meleg ruhába, hogy izzadj. Ha közben tornázol, az az igazi! Nekem 1 hét alatt tökéletesen elűnt a narancsbőr 28 évesen. És a körméret is csökkent. A gélt 5000 Ft-ért vettem kellékesben, és 2 évig elég kb.
2008. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon tetszik az ötlet, kipróbálom! Köszönöm!!!
2008. jún. 15. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! Így megspórolsz egy pár tízezrest, és szép is leszel.:)
2008. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagyon tetszik:) De ezt a krémet hol is vetted meg pontosan? (egyébként az nem baj , hogy még csak 14 éves vagyok)
2010. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(az a végén kérdés lenne):):)
2010. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!