Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik parfümnek...

Szerintetek melyik parfümnek van jobb, eredetibb illata? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Beyonce parfümje (narancs és citromsárga üvegcse), ami szerintem gyümölcsös, kissé fanyar, de nyárias, vagy Victoria Beckham intimately parfümje (halvány rózsaszín üvegben van), ami inkább virágos, és tavaszias. Nem tudok dönteni, mert szerintem kettő teljesen eltérő illat, még is mindkettő nagyon tetszik. Egy 18 éves lánynak választanám ballagási ajándéknak. Szerintetek? És légy szíves, ne az alapján döntsetek, hogy szimpatikus-e a személy, akinek a kezei közül kikerült:)

Köszönöm előre is!


2013. ápr. 21. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
a Beckham nagyon finom illatú, a szomszédomnak van, és mondom ááá *-*
2013. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ajándékba celebparfümöt... ugyanennyiért már tervezői illatot vehetsz online-parfümériában, parfüm-outletekben.
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!