Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Solutio antisudorica FoNo...

A Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland-ot hogy kell használni? Csak reggel rákenem a hónaljamra és jólesz? Vagy reggel bekenem és utána lehet rá bekenőt kenni? Pl. ( Fa Stiftet? ) SEGÍTSETEEEEEEK! Vagy este kenjem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Este használd vagy amikor otthon vagy. Jól meg kell mosni előtte a hónaljadat, jó alaposan meg kell törölni, és vattával fölviszed. Több helyen is olvastam, hogy egy kicsit benedvesítik előtte a vattát, így nem csíp annyira. Én is így szoktam. A gyógyszertáros nekem azt javasolta, hogy utána hintőport is tegyek rá. Aztán reggel vagy pár óra múlva le kell mosni, és utána mehet a dezodor.

A csípésről annyit, hogy első 2 alkalommal csípett, főleg bal oldalt, de azóta egyáltalán nem. Nem használom minden nap, talán hetente,2 hetente, de érezhetően javult a helyzet.

2013. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

okes :) nagyon szépen köszönöm :))

de azt még mindig nemvagom ( lehet hulye vsgyok xd)

de na akkor hogyha este bekenem ezzel a S.A.-val akkor reggel bekenhetem stiftel?:) es egesz nap nem fogok izzadni? :)

2013. ápr. 22. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Felesleges stiftelned, de akár már 1 óra műltán használhatod, nem kell leöblítened magadról a szert sem.
2013. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ertem. koszonom :)
2013. ápr. 22. 19:52
 5/9 M.Kata ***** válasza:

remélem azért én is segítek :)

én fürdés után szoktam,rendesen szárazra törölve,vattával. én nem szoktam benedvesíteni előtte,se hintőpor. arra figyelj,hogy várd meg amíg rendesen megszárad,pár másodpercig ne is tedd le a kezed,mert úgy csíp.másnap reggel mehet rá a stift,az illat miatt főleg,de nem is muszáj. utána este bekenem testápolóval,mert gyakori használat esetén (én mondjuk csak heti egyszer)kiszárad a bőr. ha,és nem akkor használd,ha gyantázol/epilálsz. borotva esetn nem tudom,de úgy csíp :)

2013. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, én vattát sem használok, az ujjammal viszem fel a folyadékot(a plusz vizezést amúgy nem értem, hogy mi szükség van rá)Epilálás után én azért sem használom, mert kisebesedhet a szőrtüszőknél:S. Amikor használni kezdtem még nem volt ennyire népszerű termék, fogalmam sem volt bizonyos mellékhatásokról.
2013. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

csutortok v pentek megis erkezik :) az ugy jo hogyha aznap este furdes utan mar beiskenem?:) es akkor reggel pedig a stiftet ?:)

es egyepkent hany % hogy bevàlik?

mert enmar minden kiprobaltam..... az egesz penzem arra megy el h bekenőket,dezodorokat veszek..... es egyse jo :(

én egyebkent sportos lany vagyok :) szoval ha egesznap mozgok akkorsem izzzadok le ?:)

2013. ápr. 22. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Százalékos arányt nem tudok mondani, sajnos ismerek olyat is, akinek nem segített:(...

Ha neked beválik, akkor nem izzadsz le, de viszont azt tudnod kell, hogy máshová fogja "átvezetni" a tested a kiadott izzadságot. Nekem pl. a melleim alatt izzad, de itt szag nélkül(biciklivel járok dolgozni, ez is azért közrejátszik benne:)).

2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

okes koszi :)

es ha megsem vàlik be mit ajànlotok ami tuti h jo?:)

mar nagyon elegem van h 3-4 eve nemhordhatok

szurke, piros,lila,rozsaszin felsoket..... :( kegyetlen egy érzés :S

és a tobbiek elott is ciki meg nemerzem jolmagam a boromben

ha nemizzadnék sokkal felszabadultabb lennék :(

2013. ápr. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!