Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem használ a Solutio antisudo...

Nem használ a Solutio antisudorica (naturland) izzadás gátló mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Kiszárad,kipattog,kicsípi,kisebesedik a bőröm és nem is használ. Legelső nap mikor használtam akkor jó volt utána való napokban már nem és akkor kezdett el vörösödni egyből abba hagytam.Allergia tuti nem, szerintem csak nagyon alkoholos.
2011. máj. 17. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is azt kezdtem el használni legelőszőr dettó nálam is úgy volt h bevált az első héten utána már nem feltettem a kérdést magamban h MIÉRT? rájöttem h bebeszéltem magamba h nem tudok izzadni és most már semmilyen szer nem kell mert már nem izzadok csak minimálisat:)

NAGYON FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MINDEN AGYBAN DŐL EL:)

remélem tudtam segíteni

2011. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van más fajta is,pl:Odaban [link]
2011. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a bőrtünetek egy dolog, érzékeny lehet a bőröd, de ha ugyanúgy izzadsz, akkor annak meg kéne találni az okát. Esetleg változtatni az étkezési szokásokon, ha van túlsúly, leadni, elmenni endokrinológushoz, stb. A házidokid biztos tud segíteni.
2011. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nem vagyok túlsúlyos 50 kiló vagyok normálisan eszek nem eszek pörit meg ilyeneket mert nem szeretem a zsíros kaját. a füszereset is csak néha eszem meg. nem tudom mitől lehet ez az egész dolog sportolni nem nagyon sportolok viszont minden hová gyalog megyek. :) :D suliban szoktam a legjobban -.-" tök gáz :D:D amugy meg nem nagyon ha például rokonokhoz megyek akkor nem csak épp, hogy egy kicsit de nem értem miért a suliban amikor nem érzem magam zavarban meg semmi mert elég nagy a szám nekem is nem hiszem hogy azért mert izgulok vagy félek az osz.társaimtól...:D

2011. máj. 18. 10:50
 5/9 A kérdező kommentje:
és ezt az Odaban-t honnan tudom meg rendelni mert egyszer én már el olvastam azt az oldalt amit küldtél kerestem de nem láttam,nem találtam sehol gyógyszertárban lehet?? ahol olcsóbb mert otthon ha meg hallják mit kérek mennyiért:D
2011. máj. 18. 10:58
 6/9 A kérdező kommentje:
az elsőből kihagytam hogy izzadni.!!suliban meg rokonoknál csak épp hogy.
2011. máj. 18. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tegyél egy látogatást hormonvizsgálaton, valami ott lehet baj. Bár mivel suliba jársz, gondolom még fiatal vagy, dszerintem ki is növöd, de akkor sokat nem segítenek valóban. De háziorvos tényleg segít, már ha nem valami tájparaszt, az enyém jó fej, szóval tuti kitalálna valamit. :)
2011. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ott van jobb oldalon hogy tovább a webáruházra ott tudod megrendelni
2011. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
háát köszi a válaszokat:))) kivizsgáltatom magam:D jó fej szerencsére az orvosom:))) a legjobb fej:)))) kár, hogy nyáron már nem lehetek nála át kell mennem felnőtthöz.. azok meg erre felénk....háát nem is mondom:D
2011. máj. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!