Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell otthon szőkíteni?...

Hogyan kell otthon szőkíteni? Hol lehet használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leginkább lányok válaszait várnám, mivel úgy gondolom inkább ők szoktak ilyennel foglalkozni.

Tehát: Én egy srác vagyok, barátnőm és saját örömömre általában szőrtelenítem a felsőtestem (régen borotva, mostanában gyanta, epilátor :D ) De meguntam hogy akár gyanta akár borotva egy hét alatt visszanő a szőr. Arra gondoltam kiszőkítem ha lehet, minta a csajok a karjukat.

Tudnátok segíteni, hogy mit, hol és mennyiért kéne ehhez vennem?


2013. ápr. 22. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a kozmetikushoz fordulj nyilván. Pontosan nem tudom megmondani ,hogy mennyi kb. Ha pedig voltál egyszer esetleg ott látod ,hogy csinálják utána magad is megpróbálhatod de kérd ki a kozmetikus véleményét.
2013. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor kell hozzá meg 6% oxi. Fodrászkellékesben lehet kapni. Én mondjuk nem tartom ezt túl jó dolognak, mert attól még ugyanúgy ott lesz a szőr, nő vagyok, engem a páromon a szőke szőr ugyanúgy zavarna... na meg a kiszőkített szőr gyakran sárgás, fényes. De persze kipróbálni ki lehet. Mondjuk ez sem tart tovább szerintem 1 hétnél.
2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!