Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha megyek fodrászhoz vágatni...

Ha megyek fodrászhoz vágatni és be is szeretném festetni akkor vehetek tőle abból a festékből amivel festette a későbbi után festéshez?

Figyelt kérdés
kb. 4 havonta járok fodrászhoz vágatni,de most szeretném befestetni,mert már unom a hajam színét ami közép barna.De ezért nem szeretnék havonta menni,de szeretném után festeni ha kell,de boltival semmiképp!Szerintetek fog adni.Ti vettetek már fodrásznál hajfestéket?

2013. ápr. 23. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy adna, de nekem megmondta a fodrászom hogy ő honnan szerzi be és ott én is megvehetem.
2013. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És azt megkérdezhetem,hogy mi a festék márkája és a szín neve vagy száma?Akkor azt akárhol meg is vehetem.

Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal,hogy olyat kérdezek amit nem szívesen válaszol meg,hiszen ha nem vele festetem akkor az neki ugye nem jó.Ezért inkább azt mondaná,hogy menjek vissza 4 hét múlva.

2013. ápr. 23. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos,h nem ad el,mert az tovább értékesítés lenne... Érted.. max. megadja a címet,ahol ő veszi
2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Akkor csak meg kérdezem a festék nevét!Meg esetleg.hogy honnan vette.
2013. ápr. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!