Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a szolizásròl?

Figyelt kérdés
Holnap lesz első szolizásom. Már rég szerettem volna menni de most szánon rá magam. Hogy szoktatok csajok? Bikiniben? Vagy nélküle? :-) Krémek használata fontos???

#szolárium #szolikrém használata
2013. ápr. 23. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pucéran szoktam befeküdni. Arra figyelj,hogy fertőtlenítsd ki előtte vagy ha nincs ott hozzá felszerelés akkor kérd meg a csajt,hogy fertőtlenítse ki. Elvileg minden használat után kötelességük ezt elvégezni,de jobb biztosra menni...
2013. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlspilázni, alap hogy meztelenül,állót szeretem higiéniai szempontból és erősebb is, krémet se szeretem mert én kevésbé barnulok tőle bár lehet ez az én hülyeségem,de oké hogy nem égek le de úgy alig fog a szoli.

Majd kitapasztalod neked mi a legjobb,nem kell erre rágörcsölni.

2013. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy elsőre nehogy sok időre menj be. Én krém nélkül szoktam és egy pici tangát magamon hagyok. (saját hülyeség, higiéniai szempontból így jobban érzem magam, anniy fehér folt meg nem zavar)
2013. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meztelenül, fekvőben. Emlékszem először nagyon megijedtem amikor hirtelen sötét lett a fekvőben, mert lejárt az időm :D
2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességeteket :D :) :) Akkor ez majd tapasztalat kérdése :) :) :) Minden jót nektek :) :) :)
2013. ápr. 23. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!