Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wella colour sampon és balzsam...

Morzsa kérdése:

Wella colour sampon és balzsam. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2 hónapja vettem meg a Wella colour sampont.Eleinte minden rendben volt vele,és a hajam sem zsírosodott annyira,mint előtte.(A régi samponom Gliss Kur volt.)Pár hete megvettem a balzsamot is hozzá.Arra color volt írva,nem pedig colour,mint a samponra.És az illata is teljesen más.Az a tapasztalatom,hogy mióta a kettőt együtt használom,nehezen tudom kibontani a hajam.A Gliss Kurral ilyen problémám nem volt.Ráadásul a fejbőröm is hajmosás utáni 2-ik napon már kezd viszketni,elég idegesítő,hiszen eddig fejbőrviszketésem se volt.Aki használta vagy használja kérem ossza meg milyen tapasztalatai voltak a termékkel kapcsolatban.
2013. ápr. 8. 09:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Utána olvastam az összetevőknek.(Kár,hogy nem hamarabb)Elég sok olyan anyag van benne,ami bőrirritációt,és allergiát vált ki.Van olyan is benne,ami felmosó,-autómosószerek,-gépi zsírtalanítókban fordul elő.Túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr védőrétegét.Én nem ajánlom senkinek!
2013. ápr. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!