Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon-nagyon száraz...

Nagyon-nagyon-nagyon száraz hajvégre?

Figyelt kérdés
Én még ilyen száraz hajat, mint az enyém, nem láttam, konkrétan az utolsó 10-15 centije a legrosszabb. Masszírozhatok bele testápolót? Már szinte boglyaszerűen áll össze egy csomóba, százfele göndörödnek a végei, pedig egyenes lenne amúgy.

2013. ápr. 24. 17:34
1 2
 1/17 nyuffy ***** válasza:
100%
az én hajam is extra száraz volt nemrég de felfrissítettem a hajamat vágatással és ricinusolajat használok még azon kívül syoss száraz hajra való balzsamját és regeneráló hajsprayt azóta hihetetlenül puha selymes és fényes a hajam:-)
2013. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gliss Kur Ultimate Repair Elixir olajat ajánlom.

Testápolót nem ajánlom, megéri beruházni egy hajolajra, az pár hét/hónap, és rendbeteszi :) Meg használj hajmosás után hajbalzsamot, könnyebben fésülhető lesz a haj.

2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindig használok balzsamot, Syoss festett hajra valót, de nem sokat ér:( Vagyis lehet, hgoy nélküle még rosszabb lenne, nem tudom. A hajolajat is hajmosáskor kell használni, vagy azt úgy minden nap a végeire?
2013. ápr. 24. 17:42
 4/17 anonim ***** válasza:

A Syoss nekem nem vált be, én a Dm saját márkás, Balea hajbalzsamját használom :)

A hajolajat lehet hajmosás után is használni, de akár minden nap is, de csakis a hajvégekre, maximum a hajhossz közepétől kezdve.

2013. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Frissitő hajvágás minden képpen kelenne főleg ha már annyira száraz ,hogy összeáll. Balzsamnak a fructis balzsamokat ajánlom nekem ez vált be leginkább . Hajmosás után párcsepp olivaolaj kezedben szépen összedörzsöl majd a száraz részeken eloszlatod. Száradás után nem fog szétálni és a szárazság problémán is segít. Testápoló azért testápoló,hogy a bőrödre kend ne a hajadra :)
2013. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Kallos Latte tejproteines hajpakolás
2013. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az már durván szét lehet roncsolódva. Ezen leginkább az olló fog segíteni. Vágasd le a tönkrement részt, utána vegyél valami hajvégápolót. Nekem Kallos van, olcsó és jó szerintem, de a már tönkrement hajon nem segít ez se. Barátnőm pedig az avonosra esküszik, az sem túl drága, de jó.

Illetve megérné beruházni valami professzionális hajpakolásra is, néhány ezer forint, ajánlanak a hajadra valót a fodrászkellékesben tuti. :)

2013. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon durván el volt már száradva a hajam vége, úgyhogy vágattam belőle egy kicsit. Nem gondoltam volna, de ez is hatalmas segítség volt, már ettől sokkal egészségesebb lett a hajam.

Aztán vettem egy új balzsamot is a kallostól: [link]

Nekem nagyon bevált, amikor öblítem ki a hajamból, olyan, mintha a hajam is folyna, annyira puha és ápolt. Imádom. :)


A törölköző száraz hajamra pedig ebből a baleás hajápoló szérumból szoktam tenni: [link]

Azt írja, hogy egyenes lesz tőle a haj és hogy az egész hajon használja. Én mondjuk nem hiszem, hogy célszerű lenne az egész hajra használni, mert akkor gyorsabban zsírosodna, hiszen ez egy olaj. Szóval én a hajhossz közepétől lefelé használom, jól bemasszírozom a nedves hajamba. Nekem nagyon bevált. A szénakazal, sprőd, száraz hajvégeim sokkal rendezettebbek, egységesebbek és egyenesebb is! :)

2013. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Zöld Placentás hajvégápoló, ez jól jön. Nem olyan drága és használ. Persze először fodrász szerintem.
2013. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Hát, én már majdnem sírok, mert nagyon nem akartam levágatni belőle. Kb.1 éve is ugyanez volt a bajom, elmentem és levágattam egész sokat belőle, de sehogy se akart visszanőni arra a hosszra, amiből levágattam. Most, hogy nagy nehezen visszanőtt, megint le kell vágassam... Én már annyira el vagyok keseredve hogy nem is tudom... Soha nem lesz szép hosszú hajam??? :((( Mindenesetre a hajolajnak meg a pakolásnak utánanézek, és a fodrászhoz is muszáj lesz.. Annyira nem akarom.:(

Amúgy, nem lehet valami testi, immun oka annak, hogy ennyire elszárad a hajam? Mi az, amitől így tönkre megy? Csak a sima festéstől nem hiszem, annyian festik a hajukat, de attól még szép, és meg tudják növeszteni...

2013. ápr. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!