Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj világosodik ha...

Fekete haj világosodik ha befestem világos barnával?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leszívatni mert az nagyon roncsolná,és nem szeretném megint tönkre tenni mikor már úgyahogy rendbejött.
2013. ápr. 24. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
A világosbarna festék nem világosít, csak a szőkék.
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ. :)
2013. ápr. 24. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a feketét a szőke sem világosítja

fél évig voltam fekete hajú,próbáltam befesteni szőkével,nem fogta be

használhatsz szőkítőport,hajradírt vagy lehet kapni olyan festéket amit kimondottan sötét hajra csináltak,és azzal is lehet világosítani,de hidd el hogy sajnos a szőke festékkel nem,én majdnem 3000ft-ot fizettem a szőke hajfestékekért mire beláttam hogy tényleg szőkítőpor kell

2013. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem :( És az nem rongálta meg nagyon a hajad?
2013. ápr. 24. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
én ezelőtt 2,5 éve kezdtem el festeni feketével a hajamat, de már október óta nem volt. Kb december végén festettem be a tövét sötétbarnával, aztán február közepén-végén még egyszer. Márc. óta rámegyek a teljes hosszra, már másodszzor . Elég jól látszik a barnás árnyalat, s ezt nemcsak én látom, hanem mindenki más is.
2013. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
árnyaltot tényleg lehet belevinni,de jelentős szín változást nem
2013. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahogy már az előző hozzászólók irták, szőkités, leszivatás világosit a feketén.
2013. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!