Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottatok már a DermaHelp...

Nettike22 kérdése:

Hallottatok már a DermaHelp központról? Heges, pattis bőrrel foglalkozik, gyógyítja. Van-e vlk-nek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Dermahelp.hu
2013. ápr. 24. 21:49
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én több évig jártam hozzájuk, az elején ígért 8 alkalmas lézeres kúra hosszú távon nem hatott, utána folyamatosam mentem vissza, mert rövid ideig volt hatásos, de akkor tenyleg kisebbé, gyógyultabbá tette a pattanásokat. A tisztító kezelésük sem rossz, bár a következő napon még rendesen piros leszel és pofátlanul sok pénzt kérnek érte. Használtam a termékeiket is, a cickafark zselé és a teafaolaj jött be igazából. Ami nagyon negatív, hogy bár van állapotfelmérés, nem küldenek el külön vizsgálatra,utóbb nálam kiderült, hogy cinkre, ezüst-kolloidra erősen érzékeny vagyok és ezekkel is kezelték a bőröm. Valamint az AHA-savas kezelésüket semmiképp nem ajánlom, nem is dolgozhatnának 50% fölötti savakkal bőrgyógyász végzettség nélkül, ők pedig mind kozmetikusok. Fokozatosan egyre erősebb savakat használtak, ami tönkre tette az arcom, először azt mondták hogy a pirosság majd elmúlik,de csak egyre nagyobb, összefüggő, gyulladt terület lett az arcom jobb felén, ami a mai napig alig csillapodott. Ha akkor nem kezdem el talán a mai napig fele ennyi pattanásom lenne, csak egy 15 éves, kétségbeesett lányt könnyen meggyőztek. És egy szerződést is alá irattak velem, tehát nem tudtam sok mindent tenni, otthagytam őket. Most a Belico termékeit használom, természetes anyagokból készítik a kozmetikumokat és sokat segített, de mivel lényegesen nem akar javulni a bőröm, ami genetikának is köszönhető, ezért hamarosan elkezdem a Roaccutane szedését. Tehát én összességében nem ajánlom a DermaHelpet, a légkör jó, kedvesek az ottdolgozók, de amiert oda mentem nem oldodott meg.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj! :)

17/L

2015. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!