Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet használjak az...

Milyen krémet használjak az arcomra, ha egyszerre zsíros, pattanásos, de helyenként viszont olyan száraz, hogy hámlik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyes bőrre valót. Én Garnier Essentials-t használok, normál/vegyes bőrre, bár nekem inkább normál és száraz a bőröm.
2013. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem erre nem nagyon van megoldás, ami vegyes bőrre van, az nem mattít orron és nem eléggé hidratál az orcákon. Ha hámlik a bőröd, akkor vagy vízhiányos, vagy nem radírozod rendszeren vagy totál kiszárítottad. A pattanás lehet hormonos, allergia vagy nem megfelelő kozmetikum miatt is, ezeket helyileg kezeld. Sima hidratálót használnék, arcra többet, orra, homlokra kevesebbet belőle, és a fénylő részeket nap közben púderozgatnám.

Nekem L'Oreal Triple Active Fresh arckrémem van vegyes/normál bőrre.

2013. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a GIGI kozmetikumokra esküszöm. Most ezt használom: [link]

Finom az illata, nem is drága és jólesik a bőrömnek.

2013. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-t tudok ajánlani, én ezeket használom és beváltak pattanásos, T-zónában zsíros, máshol normál (néha száraz) bőrre. Az egyik a L'Oreal Triple Active Fresh normál- vegyes bőrre, amit már előttem is írtak. A másik a L'Oreal Triple Active Anti-Shine, mindegyik nagyon jó. Utóbbiban szalicilsav is van, ami jó a pattanásokra. Elvileg fényesedés ellen van, nekem azon csak minimálisan segít, de amúgy nagyon jó krém és nem drága. Mindegyik 1500 Ft körül van, nappalra és éjszakára is használhatók. A Fresh inkább könnyű, gél állagú, az Anti-Shine sűrű, fehér krém. Mindegyik gyorsan beszívódik.
2013. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél olajmentes hidratáló krémet.Nekem is hasonló volt a problémám.így a száraz rész hidratálva lesz,a zsíros pattanásos részt pedig szépen rendbe tudja hozni..:)
2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is a Loreal Triple Active krémek beváltak, a nappali és az éjszakai egyaránt :) Tudom ajánlani!

Egyébként nekem addig volt pattanásos a bőröm amíg mindenféle tonikokat meg arclemosókat használtam... egy ideje csak sima vízzel mosom az arcom és nincsenek pattanásaim sem :)

2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!