Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampon < ugye nem fog...

Száraz sampon < ugye nem fog tőle kihullani a hajam? Többilent.

Figyelt kérdés
nekem naponta kell hajat mosnom de elhatároztam hogy 7 mosás helyett "csak" 4x fogok (reggelente szoktam) hétfő-kedd-szerda-csütörtök pénteken már nem mert ugye akkor csak 3órám van és gondoltam ha péntek reggel tennék a hajamra olyan száraz sampon cuccot akkor talán jó lenne.. nektek mennyire használt? ugye nem fog tőle hullani? mert nekem eléggé vékony szálú és szinte mindentől hullik.. csak 1-2 sampon balzsam van amitől nem annyira

2013. márc. 10. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a száraz sampon, én a Herba Vitát használom. Mondjuk én nem szoktam minden héten, csak néha-néha, de én 1-2 nappal ki tudom tolni vele a hajmosást. A frissen mosott haj érzése azért nincs meg, de nem zsíros, és nem lapul le. Nekem nem hullott tőle soha a hajam, de óvatosan kell vele bánni, mert ha sokat teszel, nagyon ragacsos, és gubancos lesz a hajad, és nehéz lesz kifésülni. Szerintem a szórós féle jobb, mint a fújós.
2013. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!