Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba mennyire szoktatok...

Szoliba mennyire szoktatok megizzadni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam sosem, de szeretnék majd menni, csak nem tudom, vigyek e magammal valami törölköző féleséget, ha egy picit megizzadnék, vagy vmi.. gondolom mást nem kell vinni.


Ja, és ha a szoligépet kezelő csajszi (ugye csajok általában?) véleményét kikérem, hogy ő mennyi idő javasol eleinte, akkor nem fog hülyének nézni?


És hogy van ez, egy külön öltöző, és úgy kell átmenni a szolihoz? És azt látja a szolis csajszi, vagy valaki? Nem szeretem magam mutogatni, még a szoliban sem mások előtt.



2013. ápr. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem izzadtam meg. Talán egy picurit, de simán fel lehetett öltözni tőle, meg jönni menni. Szóval szerintem nem kell törcsi.

Persze, nyugodtan kérdezheted hogy mnnyi időre menj.

Nekem volt hogy lebeszélt, hogy kevesebb percre menjek. Pont növelni akartam a perceket, és mondta hogy inkább ne mert nemrég cseréltek csöveket.

Elkülönítik :). Az egyik helyen ahol voltam, függönnyel volt elválasztva az egész szolizós részleg. Egy másik helyen künön kis helyiség volt.

Megmutatja hohy hogy kell bekapcsini, kimegy te átöltözöl, befekszel, ha kikapcsolt visszöltözöl, kimész, fizetsz. Vagy van ahol érmével működik. Azt nem vágom hogyan.

2013. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én szoktam vinni intim vagy babapopsi törlőkendőt és azzal "mosom" le magamat szoli után, mert mindig megizadok. De vannak ott papírtörlők is.

Megkérdezheted a csajt, mennyi időre menj be. Külön öltöző nincsen, benn van egy kis szobaszerűségben a gép, ott levetkőzöl és vissza. Előtte pedig a csaj üzemeli be neked a gépet, általában 2 perc után aktiválódik.

2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2013. ápr. 25. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj nem fog látni senki, a legtöbb helyen (vagy az összes helyen, nem tudom) közvetlenül a gép mellett öltözöl le, és oda senki nem lát be, mert vagy egy kicsi kabin az egész, vagy függönnyel van eltakarva :) Leveszed a ruhádat és befekszel, ennyi :)

A zsetonostól sem kell megijedni, olyan mint egy italautomata, olyat pedig biztosan használtál már :) Bedobod a zsetont, egy percig még semmi nem történik, mert arra vár a gép hogy befeküdj, és utána egyszer csak elindul magától.

2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!