Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajánlani arc...

Mit tudtok ajánlani arc barnításra? Heti 1x 15percet járok szoliba már kb.5 hónapja, de az arcom nem nagyon akar barnulni.

Figyelt kérdés
A hasam,ha mondhatni lehet, kb. fekete, meg a hátam kezem is szép barna, de az arcom az nem. Mit lehet tenni a kevés pigment ellen, hogy jobban barnuljon az arcom?
2013. ápr. 24. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál bőrradírt használni? ;)
2013. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy férfi vagyok, csak a suliba szoktam radírozni. :D
2013. ápr. 24. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha. Így már mindent értek... :D A radírozás (hámlasztás, exfoliálás) kb. annyit tesz, hogy egy kémiai anyaggal (kis, apró szemcsékkel) lemosod az alaposan benedvesített arcodat. A bőr felszínét újítod vele, serkentő hatással van a vérkeringésre, eltávolítja a ''halott'' hámsejteket, ezáltal a fény az ''új'', felszínre került bőrödet éri, ami hamarabb, kevesebb idő alatt barnul, és az eredmény még tartósabb is. Ha nagyon kényes vagy, akkor ajánlom figyelmedbe a Balea Men márkát, ami ugyan csak DM-ekben érhető el, de nagyon hatásos és közben teljesen korrekt az ára is, nekik van külön férfiaknak szánt arcradírjuk. Más nem igazán tud javítani a barnaságodon... Sok sikert!
2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :PP
2013. ápr. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!