Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El merhetek menni gyantáztatni...

El merhetek menni gyantáztatni? Ha lenne itt kozmetikus, elmondaná, mit gondolna?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon kövér vagyok, így sosem mertem elmenni gyantáztatni, viszont most terhes vagyok és már nem tudok borotválkozni "ott lenn" így legyantáztatnám. Szégyellek elmenni gyantáztatni... Mit szólna, a kozmetikus ha felbukkannék nála így?
2013. ápr. 25. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólna? Köszönne, te elmondod mit szeretnél, ő megcsinálja. Ennyi. nem azért van, hogy kritizáljon, hanem hogy szolgáltatást nyújtson. Egyébként, ha ilyen szégyellős vagy, akkor egy kisebb kozmetikát keress fel, ne valamelyik proccos, csilli-villi szalont.
2013. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólna semmit. Ez a dolga. :D Nem kell itt túlparázni a dolgokat. Hát mikor én szoktam elmenni is úgy nézek ki mint csubakka.
2013. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt ne izgulj. :) Amúgy gyantáztattál már, vagy eddig csak borotváltad? én a fájdalomtól jobban tartanék.
2013. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!