Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn délelőtt ha megyek...

Hétfőn délelőtt ha megyek kozmetikushoz arckezelésre, kedd délelőtt már "randiképes" fejem lesz?

Figyelt kérdés

Most megyek először, így nem tudom, hogy milyen hamar gyógyul be a nyomkodás nyoma. Rég óta van időpontom a kozmetikushoz, és most derült ki, hogy kedden első randim lesz. Szerintetek már vállalható, vagy toljam inkább? (Ki tudja meddig, mert messze lakik a srác).

Köszi a választ, sokat segítetek vele!!:)



2013. ápr. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mivel még nem voltál, így nem tudhatod, hogy mennyire érzékeny a bőröd. Ha érzékenyebb erre és vannak komolyabb pattanásaid, akkor lehet, hogy 1-2 napig piroskás lesz a bőröd. Nekem például nem szokott utána semmi látszódni, elég jól bírja a strapát a bőröm.
2013. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ez nagyon bőr- és kezelésfüggő. Nekem másnapra már vállalható szokott lenni, sőt már rögtön utána sem nagyon vészes. :) Igaz én fiú vagyok, és kicsit talán másképpen reagál a fiúk bőre, de barátnőmnek is megnyugszik a bőre másnapra. Amúgy egyforma arckezelésre járunk, mindketten nagykezelésre. :)


De nyugodtan mond meg a kozmetikus csajszinak, hogy holnap randid lesz, legyen egy picit kíméletesebb. :)

2013. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normál kezelés (nem mély-hámlasztás, vagy ilyesmi) és ügyes kozmetikus mellett nem lenne szabad látszódnia. De max sminkelsz a randira...
2013. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 napig utána még nagyon ronda volt a bőröm. Szóval a kozmetikust halaszd későbbre inkább.
2013. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugodtan egy ügyes kozmetiksnál már órák után nem látszik,csak tisztább,szebb lesz a bőr.
2013. ápr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a kozmetikus, már akkor nem látszik semmi, mikor kilépsz az ajtaján. Nálam még sose fordult elő, hogy piros fejjel mentek el a vendégeim.
2013. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!