Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám minél tartósabbá...

Mivel tudnám minél tartósabbá tenni a hullámokat a hajamban?

Figyelt kérdés
Néha besütöm a hajvasalóval, de pár óra múlva majdnem tök egyenes lesz az egész, ugyanis hiába fújok rá hajlakkot, tűegyenes a hajam (pedig próbáltam már keményedésig is fújni, ráadásul még vékonyszálú is a hajam, de semmi). A hajhab meg csak beleégeti. Ráadásul most ballagásra kéne, így fontos lenne, hogy megálljon egész nap.
2013. ápr. 27. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vizesen hajcsavaróval vagy fonással csinálj ilyen hajat, az tartósabb.
2013. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyenes a hajam, és a világért sem marad fél óránál tovább benne a hullám, ha magamnak csinálom. Én azt gondolom, hogy ha alkalomra kell, akkor megéri elmenni fodrászhoz, vagy megkérni egy ügyes kezű tesót, barátnőt, hogy segítsen.


Nekem is hullámos lesz a hajam ballagáson, és jó lenne, ha egész nap olyan is maradna. Érdekes, de ha nővérem süti be a hajam hajvasalóval és lakkozza le, akkor 1-1,5 napot simán bír, szóval én megkértem őt, hogy csinálja meg.


Hogy melyik módszer a legjobb, nehéz eldönteni. A fodrászom azt mondta, hogy hajvasalóval/hajsütővel jobb, mert nagyobb hőnek van kitéve a haj, így jobban benne marad a göndörség. Szalagavatómra is hajvasalóval göndörítette a hajam egy részét és még 2 nap múlva is ugyanolyan göndör volt. Persze ez akkor igaz, ha jól csinálják, én valószínűleg nem csinálom elég jól.

2013. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, én is gondoltam már ezekre, de más technika más-más formát csinál, ha befonom, akkor olyan lesz, mint az oroszlánsörény bekreppelve, ami nekem nem áll jól, ha meg hajvasalózok, akkor szép hullámokat kapok :(
2013. ápr. 27. 20:51
 4/5 balazskaaa14 válasza:
Vizesen fond be hagyd megszáradni és gyönyörűen hullámos lesz próbáld ki:) és elég tartós is barátnőmnek még 3 nap után is egyenes bár ő 2-3 naponta mos hajat és minden hajmosás után megcsinálja:)
2013. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fonással NEM LESZ ugyanolyan, mintha besütnéd. Ezt világosan leírtam az előbb is.
2013. máj. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!