Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindent az arcápolásról! Ti...

Mindent az arcápolásról! Ti hogyan ápoljátok az arcotokat? Mik tesznek jót és rosszat a bőrnek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok ,illetve hogy milyen tipusú a bőrötök.
2009. szept. 27. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon zsíros bőröm van, sok a miteszerem is sajnos.Nem ronda a fejem azért, ha vékony réteg alapozót felteszek, akkor nem is látszik.Ennek egy előnye van, hogy nem fogok nagyon ráncosodni.Anyukám sem ráncos, pedig már 47éves.

Nekem sajna eddig egy kozmetikus sem vált be, mert kinyomkodott, lett néhány seb a fejemen, mire meggyógyult mehettem újra és nem múltak el a miteszerek pont azért, mert zsíros a bőröm.Én most egy tonikot használok, eddig arctejem volt, lehet azt veszek majd megint, ezzel minden este megtisztítom az arcom, majd meg is mosom.Aztán bekenem krémmel.Eddig körömvirág-kamilla krémet használtam, de most a szentkirályi ásványvíz testápolóját vettem, az nagyon jó!Nem lesz reggelre túl zsíros a bőröm.Mielőtt felkenek alapozót azelőtt is be szoktam kenni.Most akarok venni majd kimondottan arcra való nedves törlőkendőt, ezzel törölgetném az arcomat délután, amikor már zsírosabb.

Hát nekem ennyi...egyáltalán nem váltak be a különféle marha márkás, kimondottan zsíros bőrre való kenceficék.

25 éves, lány

2009. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az összes arcápoló készítmény eddig csak rosszat tett.

így én maradtam a sima víznél. mindennap reggel és este sima vízzel megmosom, és heti egyszer leradírozom, kamillás gőzölést csinálok, majd bekenem vastagon hidratálóval, és alvás..:D

2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!