Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akarok tetoválást csináltatni...

Akarok tetoválást csináltatni ez szöveg nekem sokat jelent szerintettek fiús?

Figyelt kérdés

the will to conquer all az akarat mindent legyőz


néztem googlén senkin nincs ilyen tetoválás mert sokkan mondják sablon szöveg stb.....


Szerintettek nem lányos?


Alkarra fog menni könyöktől csuklóig..


27/F


2013. ápr. 28. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
the will conquers all igy a helyes :)
2013. ápr. 28. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked sokat jelent, mit számít mások véleménye?
2013. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet nem láttad, de nekem a napi 600 Facebook megosztás meg az, h minden második ismerősömnek valami hasonló sablonszöveg van a bőrére tetoválva már rosszul vagyok az ilyen nagyot mondó szövegektől főleg, h a legnagyobb pancser ismerősöknek van kiírva.

Mert a hit meg az akarat meg a remény meg a fas*om, uncsi!

2013. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hasonló de nem ez :)
2013. ápr. 28. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

attól, h más nem varratta még magára, iszonyat sablonos. lehet ők valami más sablonos szöveget írattak a testükre.


persze ebbe senki nem szólhat bele, a te életed, úgy rendelkezel felette, ahogy jól esik.

de amúgy szeretnél valaha normális, komoly állást? tudtommal elég sok cégnél nem nézik jó szemmel, ha valakinek tetoválása van, pláne látható helyen. vagy járhatsz 600 fokban hosszú ujjú ingben. hmmm, fincsi, mi? :P

2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerszámkészítő vagyok nem komoly szakmánál vagyok...


tehát itt mindenkinek van nem törödik vele senki :)


de internet beszerelő leszek majd ha ezt megunom

2013. ápr. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!