Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nőtt a hajatok a...

Mennyit nőtt a hajatok a ricinusolajtól? Több is lett valamivel mint a kúra előtt volt?

Figyelt kérdés
Ti mivel szoktátok keverni? Én ricinusolaj+olívaolaj és balzsam kombót használok. Három hete kenem, úgy látom hogy nő, de nem tom mikor fog látszódni valami nagyobb hatás :D
2013. ápr. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Hihetetlen,hogy valaki még elhiszi ezt a baromságot..semmit nem ér ez a sza...r.
2013. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mivel hajnövesztő hatása nincs ezért hajnövekedést ne várj tőle. A legtöbb embernek hajhullást okoz csak.
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig az egyik dekorcikkes oldalon "csak" 446 pozitív ajánlás és hozzászólás van hozzá.

Nekem egy hónap alatt a szempilláimat besűrítette, a hajamról meg még nem tudok beszámolni.

Szóval biztosan segít, azért mert neked nem jött be az nem mérvadó.

2013. ápr. 28. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem a hajnövesztő hatástól van, hanem azért mert végre valamivel ápoltad...
2013. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Aki nem próbálta a ricinusolajat ilyen téren, az lesz szíves és tartsa meg magának a véleményét, mert nem hozzá szólt a kérdés!


Kérdező: nekem semmitől sem nőtt sosem gyorsabban a hajam, havonta egy centi és slussz passz. Viszont mikor riciztem, akkor nagyon szép dús lett a hajam, rengeteg babahajam nőtt, amit a fodrászom is észrevett. Hogy hajhullást okoz az nem igaz, igen van néhány ember, aki tapasztalta, de nem a legtöbb (ha igen, akkor kérem az erről szóló statisztikát!). Különben meg nekem a Bánfi sampon tette tönkre a hajam, akkor most mondjam azt, hogy káros a hajra? Ennyi hülyét...

3 hét az semmi, kúraszerűen kell alkalmazni, ha hetente 2-3x használod, akkor mondjuk két hónapig, ha 1 alkalommal, akkor azért 3-4 hónapig kéne.

2013. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használtam rendszeresen, de nem nőtt tőle többet a hajam, mint alapból ( 1 cm ). Semmi hatása nem volt számomra.
2013. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónapig használtam heti 1-2x, semmivel sem nőtt gyorsabban tőle, havit 1 cm-t, mint általában. Viszont mosás után csomókban hullott. Miután abbahagytam a használatát, 1 évbe telt, mire regenerálódott a hajam és olyan lett, mint előtte.
2013. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én január óta használom. Havonta átlagosan 2-3 centit nőtt a hajam. Már 4 szer voltam fodrásznál, hogy visszavágja az eredeti hosszra. Nem hajnövesztésre hanem ápolásra használom, de egye fene, hadd nőjön. :)))

2013. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

most lesz a 3. hete, hogy használom, eddig ötször volt a hajamon. Sajnos ennyi idő után nem tudom, nőtt-e, de ajánlom neki! nekem NEM hullott (hajomosáskor meg kinek nem esik pár hajszála, ugyamár...), sokkal dúsabb, puhább és fényesebb tőle a hajam :)

Én a lenőtt melírcsíkjaimon figyelem, nőtt-e a hajam :)

2013. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!