Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyit nolt 1honapba...

Nektek mennyit nolt 1honapba a hajatok a ricinusolajtol? Es mennyi ido utan vettetek eszre a valtozast?

Figyelt kérdés
Hajolajjal lehet keverni? Es 1dl szerintetek meddig eleg?
2013. márc. 30. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb, mint egy 1 cm-t nőtt havonta, pedig 4 hónapig használtam. Szóval nem használt semmit, sőt... Még hullott is a hajam tőle nagyon.
2013. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 1 évig használtam. 2,5 centit nőtt átlagosan tőle. 2,5 hónap után vettem észre a változást. Előtte 1-1,5 centit nőtt havonta.

Keverheted hajolajjal és nekem 1 deci kb 6 alkalomra volt elég.

2013. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ricinusolaj nem növeszti a hajat, ez egy tévhit. És egyébként sem szabad a fejbőrre olajat kenni mert hajhullást okoz és akadályozza a hajhagymák működését.
2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a ne kenjünk olajat a hajunkra hozzászólásokat. Lehet kenni, csak nem szabad 7-8 órákra rajta hagyni. Én rendszeresen használom, és 1 órát hagyom rajta. A fodrászom azt mondta 30 perc min. max 1 óra. Nekem is kb 2-3 centit nő így havonta. Ilyen rövid időtől nem lesz bajunk, mert hát a hajunk, fejbőrünk nem csak kívülről tud oxigént felvenni.
2013. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!