Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy az arcomon...

Mitől van az, hogy az arcomon nincs pattanás csak ritkán de a hátam meg tele van vele? Mitcsináljak? Olyan csúnya:/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrradirozd heti 2x (étolajat és sot keverj össze vki dörzsölje be a hátad majd langyos vizzel mosd le ) emellett napozz leszáritja a pattanásokat (mint ahogy a szoli is).nekem a fenekem pattogott ki multkor napoztam és ugy eltünt mint a huzat:D
2013. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hordj pamut ruházatot.
2013. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem néha az arcomon, néha a hátamon jönnek elő. Vettem egy arcszoláriumot (10 000 Ft), és ha negyedóráig elé ülök félmeztelenül, másnapra leszáradnak. Nincs, aki leradírozza, ez meg praktikus megoldás, meg ennyitől nem is égek le. 24f
2013. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!