Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon csúnya,...

Szerintetek nagyon csúnya, esetleg zavar titeket?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,már 9-10 éves korom óta nagyon pattanásos vagyok :( már mindent kipróbáltunk anyával de nem tűnnek el :(

szerintetek nagyon csúnyák a pattanásosak,titeket zavar ha egy lány pattanásos?


fiúk és lányok válaszát várom egyaránt:)



2013. márc. 16. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire,küldj képet és megmondom.
2013. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
bocsi de nem küldök,de nagyon az :( 10től biztos hogy több van :(
2013. márc. 16. 15:00
 3/19 anonim ***** válasza:
menjetek el bőrgyógyászhoz, ő fog adni rá valami kenőcsöt, mert az nem normális hogy egy 12 éves lánynak ennyi pattanása legyen. Szóval szaladj, szólj anyának hogy kérjen időpontot, tök ingyenes az egész tehát kifogása nem lehet ellene. Megnéz az orvos, aki nem harap, felír neked egy gyógyszert vagy kenőcsöt és viszlát pattanás-probléma! :)
2013. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
már voltunk:( de azt mondta hogy ez természetes...de akkor se az :c
2013. márc. 16. 15:09
 5/19 anonim ***** válasza:

12 évesen tombolnak benned a hormonjaid, persze hogy pattanásosabb vagy kicsit, de szerintem ha körbenézel mondjuk az osztályodban akkor meglátod hogy nem csak te küzdesz ezzel a problémával. :-)


Nem tudom miket próbáltál már, megmondom nekem mi vált be (bőrgyógyász tanácsolta) : vegyél gyógyszertárban és egyes drogériákban teafa szappant, azzal tisztítsd meg a bőröd minden reggel és este majd kend be a pattanásokat szalicilsavval (szintén gyógyszertárban kapható) de csak óvatosan, mert nagy mennyiségben nagyon szárítja a bőrt, 1-1 csepp mindegyik pattira bőven elég.

Heti kétszer dobj fel Aszpirin maszkot, igyál sok vizet és kerüld a túl édes/sós ételeket valamint radírozd a bőröd legalább hetente 1x!

2013. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnállak, valóban képpel könnyebb lenne megmondani, de te tudod :))

Igazából ilyen korban természetes, nem vagy ezzel egyedül, én is voltam ( bár nem ennyire ) most 15 vagyok, mára már nem jellemző, nagy ritkán. Engam nem zavar ha más az, igazából nem is ez a lényeg, az kár, hogy így te nem érzed jól magad. Próbáld meg elfogadni, ídővel változni fog, kitartás!!

:))

2013. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vegyetek bőrradírt, és heti 4-5x radírozd le az arcod. Nekem bevált.
2013. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet venni bioboltokban kénszappant is, a sárga színűt, napi 1x kell vele arcot mosni, tök jól leszárítja a pattanásokat és tényleg szuper, nekem is segített. Ezen kívül az arcradírok segítenek, gyógyszertárit vegyetek, mert azok a hatásosak. :)
2013. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

jó ezeket már próbáltam csak a bőrradírt nem valamelyik nap aztmondta anya hogy vesz nekem,majd azt is kipróbálom...de sajnos az osztályból csak én vagyon ennyire az :(


köszönöm a válaszaitokat :)

2013. márc. 16. 15:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon pattanásos voltam, MINDENT kipróbáltam. Még gyógyszert is szedtem rá. Nekem a teafás szappan mulasztotta el. 500 Ft, szerintem megéri kipróbálni. Bár ebben a korban ez teljesen normális, de mégis jó lenne figyelni az étkezésedre, hogy kevés cukrot fogyassz, sok gyümölcsöt, zöldséget, sok folyadékot.
2013. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!