Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég csúnya, eltöredezett hajra?

Elég csúnya, eltöredezett hajra?

Figyelt kérdés

A hajam kb.hátközépig ér,talán egy picit rövidebb..sajnos nagyon lapos,és rálapul a fejemre,ezért néha befonom,mert akkor többnek látszik,vagy be kreppelem,és szinte minden nap tupírozom lassan egy éve.

Tudom jól,hogy a kreppelő,és a tupír is burtálisan károsítja a hajat,de semmi hajlakk,semmi hajhab,sem szárító..:( ezeket soha nem használom,a fonásról azt hallottam kifejezetten jó,nem pedig eltöri..Anyukám ma azt mondta,hogy már nagyon csúnya és fent is el van már kicsit törve..annyira rosszul esik,nem akarom levágatni,mert a fodrász úgysem azt az 1-2 max 3 centit vágja le,amit én akarom,hanem levágja vállig érőre..akkor pedig tényleg rosszul lennék..nagyon szeretem a hajam..nem akarom hogy levágják ..ezekben a hajvégápolókban nem nagyon bízom,valakinek bevált??19/L


2013. máj. 1. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha fel van törve, akkor csak a vágás segíthet. Nem tudod majd növeszteni a hajad, mert ami nő, az törik is és ha nem állítod meg hajvágással, akkor egyre rosszabb lesz.

A gliss kur hajvégápoló olaját használom, én azzal tudtam megnöveszteni derékig érőre és így csak kb félévente járok fodrászhoz eü-i hajvágásra. A kreppelést és a tupírt meg felejtsd el, amíg meg nem nő újra és akkor szép lesz megint.

De inkább legyen vállig érő egészséges hajad (ami így többnek is fog kinézni), minthogy hosszú, de csúnya.

2013. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,teljesen igazad van,de lapos hajjal nem tudok kilépni az utcára,annyira idegesít..:(

Nem akarom csak amit tényleg muszáj,és a fodrász nem annyit fog..

2013. máj. 1. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a fodrásznak a hajadon, hogy ennyit vághat többet nem. De hidd el, hogy muszáj levágni ami el van törve+egy picit, mert akkor lesz jó. Ha pont ott vágja le ahol a törés van, akkor még szétállhat a vége és 1hónap és újra el kezd törni.

Esetleg, ha anyagilag megteheted, próbáld ki a melegollós hajvágást. Az a vágással együtt "betapasztja" a hajvéget és nem lesz nyitott és később fog elhasználódni

2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam a melegollós hajvágáson is már.

Az a baj,hogy amennyit én mutatnék 1000% hogy többet vágna le,merthogy ő többnek látja a töredezett hajat..de én NEM AKAROM..ha felül is megszedné el is ájulnék,viszont nem nő sehová sem,az tény és való..

2013. máj. 1. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerem a gondot, tök mindegy hogy mit akarsz a fodrász többet fog vágni, ez van, és épp ezért azt mondom hogy vegyél egy fodrász ollót (ez fontos) és tincsenként vágd le a saját hajad. Nem nehéz egyáltalán. Ha formára van vágva vagy tépett vagy bármi akkor youtube hajvágós videót keress, ott láthatod hogy kell az ilyesmit levágni. Én is mindig magamnak csinálom már jó ideje. Azóta mindig szép és hosszú a hajam.
2013. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról,hogy meg kell csavarni egy tincset,és a kiálló részeket levágni,be is próbálkoztam anyukámnál,mivel nekem nem igen jó a kézügyességem,de egyből lehurrogott,hogy baromság,majd a fodrász.....
2013. máj. 1. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Le kell vágatni az egész roncsolódott részt, mert csúnya és igénytelenséget sugall.

Az egészséges haj esztétikusabb.

A fodrász persze, hogy nem fog 1-2-3 centivel szórakozni, hogy utána csúnya hajat adjon ki a kezéből.

2013. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!