Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétebb vöröses hajamból...

Sötétebb vöröses hajamból hogyan tudnék narancssárgás világos rézvöröset csinálni? Valaki, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

A múltkor befestettem világos/középbarna hajamat a Syoss 'Világos Lávavörös' festékével, ami nagyon-nagyon tetszett.

Miután lenőtt, befestettem a Garnier Color Sensation 7.34-es 'gyengéd homokszőke' árnyalatával, mivel 1 árnyalatnyi különbség volt a Syoss és ez között, és ez olcsóbb volt. A végeredmény ocsmány a réz-és tűzvörös közti átmenetet eredményezett.

Pár nappal később rászántam a pénzt a Syoss-ra, amit legelőször használtam, de nem fogta be a (Garniernek hála sötétebb) hajamat!

Hogyan tudnám kivilágosítani, és 'kinarancssárgítani'?

Gondolkoztam szőke festéken, hogy a hidrogén-peroxidtól talán világosodna, de nem merem azt is ráfesteni csak úgy hirtelen felindulásból.


A hozzáértő, normális véleményeket, hozzászólásokat megköszönöm!



2013. máj. 2. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát először vegyél 2 tasak szőkítőport,2 db 9-es oxit hozzá (vöröshöz nem elég a 6-os,tapasztalat) és le kell szívatni a színt hozzá. Előszőr mindig a hajvégeken kezd a szivatást,majd hajközép és végül a hajtövekre,ha már sárga akkor mosd le. Mikor lemosod kapsz egy sárgás,narancssárgás színt,félig szárítsd meg a hajad,majd fodrászkellékesnél vett 9-es oxival elkevert hajfestékkel fesd be a hajad.

Jól ápold le,aznap ne szárítsd meg.

Ha ezt otthon nem mered,menj el fodrászhoz. És felejtsd el a drogériás festékeket.

2013. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez szőkítés nélkül is sikerült már.

Azt úgy csináltam, hogy megvettem a kiszemelt színű festéket, ehhez vettem egy doboz kivilágosító festéket, és 9% oxit. Ezt kevertem össze, felkentem az előírt időre és világosabb vörös lett a sötétből. Mindezt fodrászkellékesben vedd, és tényleg felejtsd el a drogériás festékeket.

2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És ez a 'kivilágosító festék', ha így mondom a fodrászkellékesben, érteni fogják? Mármint ez a hivatalos neve? :)

2013. máj. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!