Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni?

Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

sziasztok!:)

tesóm vett nekem egy hajgöndörítőt. azaz ilyen felmelegíthetős hajcsavaró :D ilyen gép,és benne vannak a csaravók és felmelegít őket :D de ezt száraz vagy vizes hajra kell rakni? mit rakjak rá hogy ne dobja ki oylan gyorsan?:( ha egyenes a hajam ( minden nap az ) akkor hajam van :( száraz v vizes hajon kell csinálni? és mit begöndörödik,ha begöndörítem akkor kiegyenesedik :D) hülyerakjak rá hogy ne rugja ki magát? hajhab? és melyik csavarót hova rakjam? ( van nagy,közepes,kicsi) és szerintetek jól nézne ki az én váll alá érő hajamon?:D vagy olyan oroszlános lenne? köszi a segítséget :D sziasztok :)


2013. máj. 4. 19:29
 1/2 A kérdező kommentje:

jajj gyorsan írtam :D

csavarók*

és ha egyenes a hajam ( mindennap vasalom) akkor begöndörödik,ha begöndörítem kiegyenesedik) :D

2013. máj. 4. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Száraz hajon kell használni, én mondjuk nem rakok rá előtte semmit, bár ki is dobja..:D kis hajhabbal tovább benne marad a hullám, meg rakhatsz rá hullámosítás után lakkot.
2013. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!