Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el a kívánt...

Hogyan érhetném el a kívánt hajszínem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
már több mint két éve tűzvörösre festem a hajam, szőkítve még sose volt, a valódi hajszínem világosbarna. most narancssárgát szeretnék. eléggé hullik a hajam, bár most igyekszem kímélni, úgyhogy minél kevesebbet szeretném ha károsodna. néztem color b4 nevű hajradírt vagy hát nemtudom mihez sorolni, ami úgy hallottam nem károsít, és crazy color színezőt. a color b4 után muszáj lenne még szőkítenem? mennyire fogja lehozni a színét a hajamnak? mivel érdemes kezelni? ugyanis nagyon gyorsan zsírosodik is mert gyakran mosom, a színező meg minden mosásnál kopik. mit lehetne ezzel csinálni?

2013. máj. 5. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
én a helyedbe inkább fodrászhoz mennék
2013. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokaknak bevált a colour b4, csak be kell pontosan tartani az utasításokat és egy órahosszáig kell rajtahagyni, rögtön ne fess rá várj min. egy hetet (ha rögtön ráfestel ugyanolyan sötét lesz). Én is ki akarom próbálni amint lesz rá pénzem, csak nekem sztem. már egy dobozzal nem is lenne elég. A youbube-on írd be, h colour b4 és sok meggyőző videót fogsz találni.
2013. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha rögtön utána szőkítek? azt lehet?
2013. máj. 6. 12:58
 4/5 anonim válasza:
Végül mi lett a hajad sorsa?
2013. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Befestettem narancssárgára:D kibírt egy kis szőkítést
2013. jún. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!