Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a frizurár...

Mit gondoltok erről a frizuráról? Tetszik?

Figyelt kérdés

Bal oldali:

[link]



Hátközépig érő, barna hajam van. Szeretnék újítani és a neten találtam ezt a képet. Nagyon megtetszett. Szerintetek milyen? Megérné belevágni? Vagy csak akkor áll ilyen szépen, ha gondosan be van szárítva? Én vasalnám. De gondolom akkor is lenne valami tartása/kinézete. Nekem nem is az a túl volumenes jönne be.


2009. szept. 28. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátközépig érő hajadat le akarod vágatni???


Ha a közeledben lennék, eldugnám az ollót. Nagyon kevés lánynak van igazán jó hosszú haja - becsüld meg, ne bántsd!

Ezek a frizurák jók - nekik. A közepes kis hajukból ez volt a maximum, amit ki lehetett hozni. Természetesen csak pár óráig működik.

2009. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép, de csak akkor áll így, ha beszárítod.

Itt vannak hasonlók beszárítás nélkül:

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ment a zöld kezecske.

Másodiknak is, köszönet a linkekért. Hát elbizonytalanítottatok kicsit... :S De végülis tuti igaz, amit írtál.

2009. szept. 29. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt kb fél éve. Csak be kell szárítani szépen, mosás után, és jó lesz az! :) Nem nagy meló...
2009. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az a haj amit a belinkelt a kérdező.Csak az a baj vele,hogy tényleg akkor áll csak úgy,ha beszárítod.Nekem is hátközépig ér a hajam és holnap vágatom le.Én is sokat filóztam rajta,hogy belevágjak vagy ne,de úgy döntöttem kell valami újítás.Idővel úgyis vissza nő.
2009. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, vissz fog nőni ha nem lesz jó, semmit nem vesztesz!! Sok sikert!!
2009. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy előfordulhat: nem nő teljesen vissza!

Óvatosan a vágással...

2009. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!