Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A terhesegi utani csikokat el...

A terhesegi utani csikokat el lehet tuntetni valamien fele kremekkel? Es a kinyult hasat feszesebe tenni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
eltüntetni nem lehet, csak max halványítani, erre van testápoló amire rá van írva hogy terhességi csíkokra. vagy megelőzni lehet őket, arra pedig olaj van, drogériákban lehet kapni
2008. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es a logo hassal lehet valamit tenni,orvosi beavatkozas nelkul is?
2008. jún. 16. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A lógó hasról annyit, hogy a nagy fejlett országokban sem tudnak a hasplasztikán kívül semmit se tenni vele, hát ez nálunk is így van.
2008. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát igen sajnos a csíkokat nem lehet eltüntetni:S...de valóban krémakkel lehet világosítani őket....

[link] nekem ez vált be, és nem is túl drága, a lógó hassal, hát sztem próbálj meg tornázni, hátha az segít de sajnos konrétumot nem tudok mondani

2008. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat,remelem hogy hasznat veszem
2008. jún. 18. 16:03
 6/6 anonim válasza:
nem tudom
2009. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!