Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdett hullni a hajam. Mit...

Elkezdett hullni a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy-két hete elkezdett a megszokottnál jobban hullni a hajam, hagymástól.. nekem mindig is dús és erős hajam volt, fura ez nekem..:(( Korpásodott sokáig a hajam aztán egy -nem tudom jól írom-e le:D - "Krauter" korpásodási sampont kezdtem el használni, el is tűnt a korpa, de lehet hogy túl erős, és ettől hullik..:( Vitamin nem hiszem hogy lehet, mert szedek reggel-délben-este multivitamint.. Most felhagyok ezzel a samponnal, "head and Shoulders"-re váltok.. Addig is tudnátok nekem valamit mondani erről, hogy mitől lehet? És néhány házi,-nem házi praktikát rá?

Köszönöm előre is, Babi :)



2013. máj. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől, piercingől, vagy ha nem szárítasz hajat és megfázik a fejbőröd. Mindenképpen állj át a másik samponra, bár szerintem a head and shouldersnél vannak kíméletesebbek is. Egyél zabot, (pl reggelire zabkását) az nagyon jót tesz a hajnak. ha a samponváltást követően nem múlik el 1-2 héten belül, akkor fordulj orvoshoz. Ha megbízol a háziorvosodban, akkor hozzá menj, ő majd segít, hogy hova menj tovább.
2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy ha mindennap mosol hajat, akkor ritkítsd az alkalmakat heti 2-3 ra. vagy használj mindennapos használatra való sampont. a hajvasalástól is lehet, vagy a sok hajlakktól, szóval ha ilyeneket használsz, akkor azok sem tesznek jót.
2013. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs piercingem, szárítom a hajamat legtöbbször, és nem vasalom-mosom-lakkozom túl sokat..:/ Nem tudom mitől lehet..
2013. máj. 6. 20:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemrég jött meg az első menstruációm, 4 hónapja, lehet attól is..Hormonváltozás.. Nem tudom.. De addig is, van vmi házi praktika rá?
2013. máj. 6. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:

én kb 1 éve kezdtem el használni a bánfi sampont és hajszeszt és sokat segített nagyon. nekem is hullott a hajam nagyon és ahogy elkezdtem használni alig pár szál hullik ki.

nem lehet hogy vagy lyukas fogad? attól is lehet hogy hullik.

2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!