Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a csokicső...

Mi a véleményetek a csokicső szoliról? Tapasztalatok, ,?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahová én járok, ott is kb. 1 éve cserélték le a csöveket erre az ún. csokicsőre. Sokkal jobb, mint a "sima". Szebb az elérhető szín vele, valahogy teljesen más, szép barna, nem pedig az a tipikus "pirított" kinézete van tőle az embernek.

Emellett pedig ha lehet ilyet mondani szoláriumra, elvileg egészségesebb is, mint más csövek, de ettől függetlenül napi szinten senki ne járjon szoláriumba.

2013. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KoSzonom:)
2013. máj. 7. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a legrövidebb időre mentem, és annyira leégtem tőle, hogy este vizes törölközővel borogattam a mellkasom és a combom. Bár én elég érzékeny bőrű vagyok.
2013. máj. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!