Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés otthon,...

Intim szőrtelenítés otthon, gyantával. Elősször! Tippek, tapasztalatok, segítség?

Figyelt kérdés
Eddig mindig borotváltam, de már másnap borostásodott. Ezt még el viselném, na de azokat a borzalmasan undorítóan kinéző és fájó szőrtüszőgyulladásokat, szőrbenövéseket, amelyek MINDIG jelentkeznek (nem csak intim tájékon, hanem a combomon, ritkán a lábam többi részén is). Nagyon fehér és érzékeny a bőröm, viszont nagyon sűrű, erős szőrzetem van, sajnos..:/ Elegem van a sok kis piros foltból. Nem vált be se a szőrtelenítő krém, se az epilátor és úgy látszik a borotva sem(ptóbáltam, férfit, nőit még talán a villanynak adok egy esélyt)... Így a gyantához fordulok. Segítenétek, mert erről semmit sem tudok. Hideg gyanta, Meleg gyanta, patronos gyanta... fogalmam sincs ezek mit takarnak, keresgéltem a neten, de semmi értelmeset nem találtam. Felvilágosítanátok ez ügyben? Ha lehet esetleg saját tapasztalatot, tippet, bevált terméket is mondhattok. Kozmetikushoz ne küldjetek, mondjuk azt,hogy ez nem áll módomban jelenleg.. házi cukorgyantát is feladtam már, "" 4-szer (!!) rontottam el..
2013. máj. 6. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen ami jó lehet intim részen az a meleggyanta, amit spatulával felkensz, keményre szárad, aztán letéped. Ezt egyszerű ilyen helyen használni.

Hideggyanta nem szedi ki a szőrt, a patronossal meg nehéz odaférni. Én cukorgyantával szoktam mondjuk... elrontani nem is tudom hogy lehet, hiszen ha elsőre nem lesz jó akkor tovább főzhető bármeddig amíg jó nem lesz végre.

2013. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szval meleggyanta.. eddig oké, de abból milyet?(márka, termék).. én már megőrültem a cukorgyantától, sose találtam el, lehet béna vagyok, de vagy túl sűrű vagy túl lágy vagy túl kemény..mindig rossz lett
2013. máj. 6. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
X-Epil.Az irányt is vedd figyelembe,de az intim tájékon nem látod mindenhol így érdemesebb egy barátnőnek szólni.
2013. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam,a lábam tele volt(van) piros pöttyökkel,ezért kipróbáltam a gyantát.Nekem a lábamon jobban bevált mint az epilátor.Szerintem próbáld ki.

Igaz én csak a lábamon használtam de azon bevált.

2016. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!