Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó önbarnítós testápoló...

Milyen jó önbarnítós testápolót tudtok ajánlani, ami nem foltosodik és nem nagyon drága?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan nincs:S szolárium!
2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Dove bevált, de azt tudd, hogy kopik, és ha nem napi szinten kened magad, vagy kétnaponta, akkor foltosan fog kopni. És befogja a ruhád, ha nem hagyod, hogy megszáradjon. De valószínűsítem, hogy ez így van minden barnító testápolónál.

Nem túl drága, Rossmannban azt hiszem 700-800 körül van, ha nem, javítsatok ki. Nekem még mindig van benne, bár én két hét után leálltam vele, de szép barna lettem tőle.

Ja, és ha te is abba akarod hagyni, akkor 2 fürdés alkalmával dörzsöld magad végig erősen tusfürdős szivaccsal vagy kézzel, és akkor nem fog olyan feltűnően foltosan kopni, hanem fokozatosan halványul.

2009. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Nivea-t használom! nekem ez vát be, már sokat próbáltam! A többi olyan furán kopott rólam, mintha ilyen bevonatot képeztek volna és amikor fürödtem szépen lemosódtak rólam! Ez nem, én 3-4 napig kenem és akkor már szép barna vagyok! És nem foltosodik!
2009. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!