Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Tudom hogy nem...

Mit tegyek? Tudom hogy nem szabadna vasalni a hajam, de anélkül borzasztó!

Figyelt kérdés

Erős,dús,sprőd,göndrör hajam van. Ha hagyom megszáradni kócos, csúnya, össze-vissza áll, egyik fele rasztás másik fele feláll. Borzasztó. Ha hajszárítóval szárítom, megint csak csúnya.

Egyedül a hajvasalás segít, kivasalok minden tincset és még forró állapotban bekenem waxszal. Csak hajmosás után egyszer kivasalom és egész héten szép puha egyenes úgy. Már mindent kipróbáltam,sajnos a szép hosszú hajam még a heti egy vasalástól is kb. egy hónap alatt tönkre ment. (règebben jó volt a hajam akkor is ha magától száradt,most kb 2 hónapja ilyen undorító)

Bármit kipróbálok ugyan olyan. Házipakolások,bolti kence-ficék.

Teljesen elkeseredett vagyok,csak a vasalás segít meg a vágás,sosem lesz szép hajkoronám :(

Vitaminokat is szedek! Figyelek a hajamra. De semmi!



2013. máj. 7. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki a keratinos hajkiegyenesítést. lehet hogy drága lesz, de kezelhető lesz a hajad.
2013. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne szabad vasalni?

Én is vasalom, semmi baja.

Nyilván óvatosan kell, meg amúgy megfelelő módon kezelni, és nem szétégetni, de lehet ezt rendesen is csinálni.

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor olyan 15-20ezer Ft-ért megcsinálják olyanra, hogy mosás után is szép, puha, egyenes lesz, de csak 3 hónapig tart.

Én azt az elvet vallom, hogy ha ilyen csúnya a hajad vasalás nélkül, és nem tetszik, akkor inkább vasald és ápold intenzíven, mint hogy rosszul érezd magad a bőrödben.

2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

koszonom!

igen ezt a brasil cocout is neztem csak felek mert nehanyan azt irtak hogy utana csak rosszabb lett.

Szerintem a kutikula retegemmel van baj smert amig szarad,de mar nem vuzes egy ideig szepek a ti.cseim,selymesek,de nem vizesek,egy ora mulva meg olyan szarazak lesznek mint a fene..

Bocsi a hibakert csak telon vagyok...

Amugy orokoltem anyumnak is ilyen a haja csak neki rovid,na en olyat nem szeretnek...

2013. máj. 7. 13:27
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
miért kell egyenes haj? Már nem azért, de a göndör/hullámos sokkal szebb. Hidd el, én évekig vasaltam, aztán egyszer rájöttem h tök fölösleges. Ha jó ápoló/kicsit simító termékeket használsz és NEM szárítasz hajat (nagyon fontos) a hajad szépen rendbejön magától és mindenféle macera nélkül is jól fog kinézni. Kallos hajpakolások minden hajmosás után, syoss szilikonmentes sampon, és egy kis türelem, amíg beáll és helyrejön a hajad. Vágatni a töredezett részeket vágasd le 3-4 havonta kb és ennyi. Ja és még egy vmi...fésűt ne használj! Ha göndör a hajad, az bőven elég, ha az ujjaiddal néha átfésülöd, de ennyi elég, felesleges fésülködni, csak töredezni fog a hajad. A kezdeti időszakban megpróbálhatod hajhabbal (wella) vagy nivea wax-szal kordában tartani a tincseidet.
2013. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti módszer.. Hajmosás után csatold fel estére így.. 3.45től https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
2013. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem sem lenne bajom a gondorrel,de ez MAR nem gondor,hanem RASZTA! Ket ev alatt kb haromszor latott hajszaritot. Vettem egy syoss sampont az ugy tobkre tette a hajam h azota sem jott rendbe. ha nem vasalom ki meg felkotni sem lehet rendesen. Most kivasaltam, de annyi van hogy mar elegetnem legszivesebben, nem birok el vele. De legkozelebbi hajmosasnal lefotozom h lassatok mire gondolok! undorito.
2013. máj. 7. 17:07
 8/14 A kérdező kommentje:

koszi azt a videot ki fogom majd probalni hatha sikerul *.*

de nekem olyan sok hajam van hogy szerintem meg sem szaradna ennyi ido alatt,es a hajvegeim utolso mm-e is ossze-vissza deformalodva szarad,mint egy rossz dauer komolyan.

most meg a hajvasalas sem segitett,ugyan olyan takargatnivalo-.-

2013. máj. 7. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka alatt csak megszárad nem?>.<" Amúgy szerintem hatásos.. Csak sokáig kell vele szenvedni:/
2013. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
száritsad be hajszáritóval és fésüvel. hajvasalás nélkül is lehet egyenes hajat késziteni.
2013. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!