Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 évvel ezelőtt kiszőkítettem...

1 évvel ezelőtt kiszőkítettem a hajam 3 x volt szőkítve de mar akkor a hajam nagyon tönkere volt menve így vissza festettem feketére. Most a hajam borzasztó elvan égve töredezve mar mindent ki próbáltam de nem javul a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Például ne roncsold a hajad ilyen felesleges marhaságokkal.
2012. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sérült részeket le kell vágni, mert nincs semmilyen csodaszer, ami helyrehozza.
2012. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak az olló tud itt már segíteni. Amúgy arról nem hallottál, hogy a fekete is majdnem olyan mérékben roncsolja a hajat, mint a szőkítés? Most meg nem mondom melyik károsabb.
2012. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobban járnál ha hagynád lenőni.


Ha eredetire akarod visszafesteni később, mert nem akarod levágni teljesen, akkor tudom javasolni az Excellence Loreal Paris 5-ös számút, azzal festi anyám 20 éve, havonta. Ez sötétbarna. Hát nem tudom milyen színű a hajad, de neki eredetileg az, csak ő azért festi, hogy ne látszódjanak az ősz hajszálai. Viszont ennyi idő alatt sem roncsolta a haját. Ez jó festéknek tűnik.


Úgy egyébként szőkítéssel én is csesztem már szét a hajamat, sőt anyám is csinálta régen, de kénytelenek voltunk visszafesteni barnára és hagyni lenőni. Bár én is szeretném néha hogy világosabb legyen a hajam, de mégis szebb ha hagyom a saját színét, mert így legalább normális, szép fényes a hajam.


A hajszín csak egy dolog. Az egészséges haj többet ér. Jobb ha nem nyúlsz hozzá, majd regenerálódni fog.

2012. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként eggyel világosabb barna a hajam, mint anyámé és most nem festem egyáltalán, pont ezért, mert rájöttem, hogy hülyeséget csináltam azzal, hogy képes voltam 1-2 havonta más-más színűre festeni.


Volt olyan pl, hogy szőkéből befestettem vörösre, akkor répa lett és az nagyon nem tetszett, de a fodrász barátnőm 2 hétig nem volt hajlandó átfesteni nekem, nehogy kihulljon a hajam, és sapkában jártam 2 hétig. Utána befestette nekem barnára amint lehetett, és hagytam a fenébe az egész festést.


Persze utána megint elkezdtem festegetni, de nem annyira szőkére, viszont láttam hogy megint megy tönkre a hajam, és a vége csak az lett, hogy megint vissza barnára, és most megint hagyom békén.


Most már elhatároztam, hogy nem fogom festeni :D

2012. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A töredezett,sérült hajvégeket le kell vágni.És lehetőleg ne festegesd mostanában a hajad.
2012. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fekete károsabb mint a szőkítés, szóval ezzel a visszafestéssel nem tettél semmi jót.

A töredezett, égett részt le kell vágni, az már nem jön helyre. És keress egy olyan színt ami kevésbé káros, például a barnák jók. Meg minőségi hajfestéket használj... a drogériában kaphatók nem azok.

2012. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#3/7 Hallottam már róla hogy károsabba fekete mint a szőke de kénytelen voltam vissza festetni. Vágattam is már belőle derékig érő hajamat válig de még mindig szörnyű és alig akar nőni ezért nem vágatok már belőle és nem is festettem már. #7/7 drogériában? én mindig ott vettem és minőségit hol vegyek ha nem ott? hable megfogadom a tanácsot majd a ha újból esetleg festetem ami nem most lesz akkor kipróbálom amit javasoltál.
2012. dec. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!