Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet elhalványítani,...

Hogyan lehet elhalványítani, vagy eltüntetni, feneken lévő lilás hegeket, amik pattanás után maradtak meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
A napozás állítólag segítene, de nem fogok ilyen fenékkel tangába napozni a strandon :s
2013. máj. 7. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor szoli :)
2013. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szolinál mennyit kéne járnom? Soha nem szoliztam még, fehér bőrű vagyok, tehát 5 perccel kéne kezdenem, így hányszor kéne menjek? Anyagilag nem a toppon vagyok a sok csekk miatt.
2013. máj. 8. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér a bőröm, most kezdtem szolizni pár hete. Hetente egyszer járok, az én szolimban 3 perces zsetonok vannak, az első 2 hétben 6 percre mentem, a következő 2 hétben 9 percre, az arcom megpirult kicsit de nem égtem le egyébként :) De hogy mennyibe fog kerülni neked, arról nem tudok mit mondani, mert én külföldön járok.
2013. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem árra gondoltam, hanem időre, hogy hányszor menjek mire eltünik/jelentősen halványodik? :-)
2013. máj. 14. 01:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú azt nem tudom sajna. Nekem komolyabb hegeim sose voltak, csak olyan, hogy a pattanás begyógyulása után ott maradt egy barnás folt (kamaszkoromban elég durván pattanásos volt a hátam, és persze vakartam is, mert nem bírtam ki, hogy ne). Azok elmúltak nekem a szolival, de legalább 2 hónap kellett hozzá, ha jól emlékszem. A legjobb lenne, ha megkérdeznél egy bőrgyógyászt, vagy ha a szoliban érdeklődnél, már feltéve, hogy ott is értenek hozzá (ki tudja manapság) :) Sok sikert!
2013. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2013. máj. 17. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!