Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múlt héten elmentem szoliba...

Múlt héten elmentem szoliba és van 4-5 nagyobb anyajegyem, amit bekentem napvédővel még itthon. Mire odaértem szépen elkenődött és most nagy fehér foltok vannak rajtam! További szolival ez hozzábarnul majd?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy eltűnjenek? Menjek 3-3 percekre, hogy a fehér részt jobban megfogja?

2013. máj. 7. 21:07
 1/1 Lantos Szilvia válasza:
Én nem mennék a helyedbe se szoliba se napra mert egyre több anyajegyed és szemölcsöd fog jönni... de te tudod. Akkor ne használj napvédőt, ha mindenhol barna akarsz lenni, inkább vágjál ki sebtapaszokból olyan formájú és nagyságú darabokat, mint az anyajegyeid és azzal tapaszd le. Sokan alkalmazzák. De én nem mennék szoliba, meg fogod bánni.
2013. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!