Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendelek valami nagyobb...

Ha rendelek valami nagyobb dolgot, és a posta hozza ki, de amikor ideér hozzánk akkor senki nincs itthon, mit csinál a csomagommal a postás?

Figyelt kérdés

Ha rendelek valamit tegyük fel, hogy rendelek egy converse cipőt vateráról és azt választom hogy postán hozzák el nekem, és amikor ide ér hozzám a csomag de én nem vagyok itthon, senki sincs itthon, de a postás itt van a cipőmmel akkor mit csinál vele? Máskor hozza ki, és ha akkor sem vagyunk otthon? úgytudom hogy az ilyeneket alá kell írni...

annak aki válaszol annak menni fog a +

tanácstalan vagyok:(


2011. jún. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagy neked egy értesítőt hogy a csomagod átveheted a x számú postán. El kell menned a kis papírkával és azzal + személyivel átveheted.
2011. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Csomagokat tudtommal nem is szoktak kivinni, kapsz egy értesítőt, mikor melyik posára menj, aztán elmész és átveszed, nem nagy mutatvány.
2011. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ment a +
2011. jún. 4. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem meg pont fordítva volt, csengett a csomagküldős, ozt átvettem személyesen, és rendes posta, nem gls meg stb szolgáltatók


ha meg nem lettem volna otthon, akkor meg szerintem ki kellett volna menni a helyi postára és ott átveszem


de kihozzák helybe, nekem mindig így volt, és már többször rendeltem

2011. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!