Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van hogy nem tudok...

Elegem van hogy nem tudok rendesen szőrteleníteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lábamon, combomon erős fekete szőr van. Ha borotválom akkor ugyanúgy látszanak a szőrök a bőr alatt, fél nap után meg már tüsi...

Ha epilálom az kb 2 óráig tart, időigényes és a fele szőrt ez sem szedi ki.

A gyanták sem szedik ki, csak a felét. Próbálkoztam meleggyantákkal, patronossal, cukorpasztával. A cukorpaszta rendszerint inkább csak a bőrömre ragad, hintőporral még oda se. Még a patronos a legjobb, de az is a felét otthagyja, mit tegyek? Valamivel előtte be lehetne kenni hogy könnyebben kitépje? Esetleg egy jobb epilátorral érnék valamit? Mit ajánlotok?



2013. máj. 9. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz,és gyanatázza le ő,végülis jobban ért hozzá!
2013. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs erős szőröm annyira de a puncimon csak borotválom és gondoltam a gyanta nem jó rá de a veet meleggyanta kék dobozos nagyon jó és olyan szépen kiszedi hogy nem is hiszem el pedig sok negatívumot olvastam róla de nekem mindenhonnan leszedi és nagyon puha és nem pirosodik ki semennyire 1 óra múlva már rendes színű a bőröm nagyon ajánlom csak ügyesen kell határozottan mert akkor nem tépi ki ha lassan vagy rossz szögben téped le
2013. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyantázás a technikán múlik nézd a kozmetikustól.
2013. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!