Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők esetében kinek áll jól a...

Nők esetében kinek áll jól a rövid haj? Fiús haj esetleg? Vagy kicsit hosszabb, mint a fiús haj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Most lehet ez nem fog sokaknak tetszeni, de szerintem a nagyon rövid, fiús haj egy nőnek sem áll jól. Esetleg a nagyon fiús, vagány lányokon tudom elképzelni. A félhosszú már tud nagyon jól kinézni, ha megfelelő a fazon szép nőies is lehet.

A nagyon rövid szerintem még annak sem áll jól, akinek amúgy nőies arca van. Az egyik ismerősöm 21 éves, gyönyörű arca van, szép nőies alakja. Valamelyik nap levágatta fiúsra a haját. Szinte megcsúnyult tőle, egyáltalán nem áll jól neki. Eddig vállig vagy kicsit az alá érő haja volt, olyan kedves volt tőle az arca, most meg olyan semmilyen. Régen volt félhosszú haja, az viszont nagyon jól állt neki.

2013. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!