Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Rövid, vagy kicsit...

Lányok! Rövid, vagy kicsit hosszabb haj szokott nektek tetszeni ugyanazon a fiún?

Figyelt kérdés
Nekem pl nem tetszik egyáltalán, mikor levágatom, szeretem hagyni nőni, de erről vajon a nőknek mi a véleményük? Jobb, amikor teljesen rövid, vagy inkább amikor nagyobb? Mi tetszik jobban?
2012. ápr. 7. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszabb sokkal jobban bejön.
2012. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a nagyon rövid. Pl a tüsi hajat nem bírom. Bár néhány embernek jól áll az is igaz. A hosszabb mellett voksolok.
2012. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez erősen személyiség és arcfüggő. Van ismerősöm, aki kopasz vagy éppen csak pár mm-s a haja és iszonyú jól áll neki, míg másik fiú ismerősömnek hosszabb a haja (ez a kb. fülig érő, ma divatos haj) és neki nagyon jól áll, rövid hajjal el sem tudnám képzelni. :D


Ami általában nem jön be, az a tüsi, akkor legyen kopasz, vagy legyen haja rendesen. Konkrét fiúhaj ideálom nincs, olyan legyen a srác haja, amilyen jól áll neki és akkor minden oké. :)

16/L

2012. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem a rövid haj jobb. férfiasabb mint a hosszu haj .. a tüsizett nagyon tetszik. (: de tényleg arcfüggő
2012. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hosszú haj sokkal szexibb tud lenni, de nyilván ez se igaz mindenkire.


És elég sokszor látok olyat, hogy pont hogy a hosszú haj férfias.

2014. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!