Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan egyenesíthetném ki a...

Zakhalaeus kérdése:

Hogyan egyenesíthetném ki a hajamat? Olcsón.

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy hogyan egyenesíthetném ki a hajamat? Na hát hajvasalóm van, de attól se lesz egyenes. Jelezném, hogy nem hullámos hajról van szó, hanem extra göndör, szinte mikrofon frizurába áll... 14/Fiú

#hajegyenesítés #hajvasalás #extra #göndör haj egyenesítése #xtra göndör #hajegyenesítés hajvasalóval
2013. máj. 9. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
nullásgéppel
2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van tartós egyenesítés (keratinos), kb 8000ft asszem.
2013. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: hozzátenném, hogy ahogy nő a hajad, úgy nő le az egyenessége is..
2013. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te hát minél hosszabb annál egyenesebb? Most úgy 12 cm-es a hajam és mikrofon féleségbe áll xD
2013. máj. 9. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nem. úgy értettem, hogy ahogy nő, úgy az egyenes hajrész után göndör fog nőni.
2013. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, ha megnő, a súlya lehúzza, és akkor kevésbé lesz göndör.
2013. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a probléma,csak nálam inkább hullámzik,meg tekeredik.Olyan 13-15 centi. 14/f
2013. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 14 centi hosszú most a hajam, de be áll mikrofonfejbe... :/, mint Lalinak kb olyan :D
2013. júl. 15. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!