Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A képen szereplő hölgy frizurá...

A képen szereplő hölgy frizurája, sok munkát igényel nap mint nap?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a fajta haj viselet, de nem tudok sok időt nap mint nap a hajamra szánni.

[link]

[link]


2013. máj. 10. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, főleg jó hajvágásnak köszönhetően állhat be így.
2013. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb ilyen az enyém is, amit két hete vágattam. Szerintem nagyon praktikus, nem kell vele sokat foglalkozni. Reggelente ha elalszod, akkor egy kicsit átvasalod és annyi. Legalábbis én ennyit szoktam vele, vagy ha úgy látom, hogy nem áll el sehol, akkor csak fésülöm és már kész is.
2013. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egyenes a hajad, akkor jó, nem kell vele sokat foglalkozni, ha hullámos, akkor viszont folyton vasalgatni kéne ahhoz, hogy ilyen legyen.
2013. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a fazon, jól van vágva, ha természetesen egyenes a hajad, akkor szerintem nagyon jó választás. Nekem speciel nem, mert állandóan vasalgatnom kéne (amiről próbálok leszokni)
2013. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen egyenes a hajam, akkor levágatom.

2013. máj. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!